O podkaście

Autor podkastuAutorem podkastu jest Paweł Adam Piotrowicz, który od października 2006 do lutego 2010 roku prowadził audycję o książkach w warszawskim Radiu Kampus.

O „Glosie” napisali:

– Wojciech Orliński w „Gazecie Wyborczej” z 14.12.2006 (za www.gazetawyborcza.pl), artykuł „2006 – rok spełnionego cyfrowego proroctwa”: „Tak jak Youtube wykreowało kilka nowych sławnych twarzy, tak podkasty wykreowały nowe sławne głosy – sporą popularnością w Polsce cieszy się na przykład podkast „Glosa” o nowościach książkowych prowadzony przez Pawła Piotrowicza (mieszkańcy Warszawy mogą go znać z anteny akademickiego Radia Kampus)”.

– Olgierd Cygan w Wirtualnemedia.pl z 31.10.2006, artykuł „Boom na podcasty”: „Najpopularniejsze polskie i zagraniczne podcasty: (…) https://www.glosa.info/ – witryna autora podcastu o rynku książek w Polsce i na świecie”.

– Recenzja w serwisie iTunes.org.pl: „Fantastyczny polski podkast dla wszystkich miłośników książek. Nie tylko książek audio, ale przede wszystkim tradycyjnych – tych, wiecie, takich papierowych, z okładkami, do czytania. (…) Bardzo fajny podkast, dobrze zrobiony, sensowny, trafiający w niszowe potrzeby niszowej części społeczeństwa, która ma jakiekolwiek wyższe potrzeby kulturalne”.

Podkast „Glosa” nominowany był do nagrody „Papierowy Ekran 2007″ – konkursu na najlepszy serwis internetowy o książce.

Wszystkie uwagi i komentarze proszę kierować na adres pawel[at]piotrowicz.info.

Adres korespondencyjny:
Paweł Adam Piotrowicz
00-987 Warszawa 4
skrytka pocztowa 291

Za zawartość zewnętrznych stron internetowych, do których odnoszą się linki zamieszczone w tym serwisie, autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Do oprawy muzycznej podkastu wykorzystany został utwór Santic „Boll Weevil Holler” z płyty „Ain’t Gonna Hurt Nobody”. Dziękuję kompozytorowi i wytwórni za zgodę na wykorzystanie muzyki.

Grafika © www.istockphoto.com

Copyright © Paweł Adam Piotrowicz, 2006-2010